آموزش و مشاوره

آموزش و مشاوره

سازگاری با تغییرات، ماندگاری در محیط نامطمئن و توسعه پایدار به سرمایه های انسانی هوشمند و چابک نیاز دارد. هر چقدر سرعت و تنوع تغییرات محیط افزایش می یابد، سازمان ها نیز به آمادگی بیشتری برای مواجهه با تغییرات و تطابق با آن ها نیاز دارند.

تغییرات مداوم و غیر قابل پیش بینی کسب و کارهای امروزی باعث شده آموزش های سازمانی و توسعه شایستگی کارکنان اهمیت بسیار زیادی داشته باشد. در واقع در محیط ناپایدار امروزی فقدان شایستگی های کلیدی کارکنان یک تهدید جدی برای سازمان ها محسوب می شود. آموزش های سازمانی شایستگی محور در سازمان های امروزی با برنامه های آموزش ضمن خدمت سنتی بسیار متفاوت است.  امروزه یادگیری سازمانی یک مزیت رقابتی با ارزش است که علاوه بر پرورش شایستگی های کلیدی کارکنان موجب بقاء و رقابت سازمان نیز می شود. بنابراین فراهم ساختن بستر و محیط های یادگیری و ارائه آموزش های سازمانی یکی از راهبردهای اصلی سازمان در جهت همسوسازی با تغییرات و دستیابی به موفقیت است.

از این رو دوره های گوناگون حوزه روابط عمومی به فراخور موقعیت های هر سازمان در راستای افزایش مهارت های ارتباطاتی نیروی انسانی طراحی و اجرا می‌شود. از سوی دیگر می توان به مشاوره های شخصی سازی شده حوزه ارتباطات به منظور حل مسئله در هر سازمان اشاره کرد.

برای تجربه یک حس بهتر با ما در تماس باشید...

ما در راما، به دنبال ایجاد رابطه‌ای بلندمدت با مشتریان و همکاران خود هستیم. به همین دلیل، ما تلاش می‌کنیم تا با بهترین خدمات و کیفیت ممکن، نیازهای شما را برآورده کنیم. با تماس با ما، شما می‌توانید به یک دنیای محتوایی جذاب و حرفه‌ای وارد شوید. با تشکر از توجه شما، منتظر تماس شما هستیم...

 

آخرین مقالات