ارتباطات دیجیتال

ارتباطات دیجیتال

جهان مجازی روزبه‌روز واقعی‌تر می‌شود و نقش و سهم آن در زندگی ما بیشتر و افزون‌تر می‌گردد. دنیای ارتباطات  دیجیتال نیز از این قاعده مستثنا نیست. به همین دلیل حضور، مشارکت و همچنین فعالیت در فضای آنلاین، به‌خصوص شبکه‌های اجتماعی، بسیار مورد توجه سازمان های مطرح جهان قرار گرفته است.

استراتژی سازمان های موفق در دنیا به سمت و سوی ایجاد ارتباط بین همه رسانه‌ها در حال حرکت است، یعنی استراتژی‌ها به نحوی تدوین می شوند که رسانه‌هایی از قبیل ATL, BTL, Digital  و … در خدمت یک هدف واحد بوده و به صورت یک پارچه عمل کنند. این موضوع در حوزه دیجیتال نیز مستثنی نیست. گستره رسانه‌های دیجیتال بسیار وسیع است و با توجه به استراتژی هر سازمان و سیاست‌های آن متفاوت خواهد بود پس می بایست نقشه راهی را تدوین کرد که کلیه رسانه‌ها در خدمت یکدیگر و سازمان باشند. برطرف ساختن نیاز سازمان در فضای ارتباط با مشاغل دیگر B2B , در ارتباط با تولید محتوا و ارتباط با مخاطبان هدف B2C  در رسانه‌های مختلف می‌تواند اکوسیستمی را ایجاد کند که در نهایت دارایی ارزشمندی برای سازمان خواهد بود.

وجه مهم دیگر، اقتصادی بودن انجام فعالیت‌های ارتباطاتی در فضای دیجیتال است. فرصت دسترسی گسترده به انبوه مخاطبان و امکانات تعاملی شبکه‌های اجتماعی، فعالیت در آن را برای سازمان ها بسیار مقرون به‌صرفه کرده است. از سویی دیگر با توجه به ابزارهای رصد رسانه‌ها در این فضا مولفه‌ی اندازه گیری و بازخورد سنجی بسیار آسان و با سهولت بیشتری قابل انجام است.

از دیگر مزایای فعالیت در فضای دیجیبتال دسترسی به بانک اطلاعاتی هدفمند برای سازمان است. این بانک اطلاعاتی به واسطه استفاده از ابزارها و امکانات دیجیتال قابل دسترسی است و این امکان می‌تواند باعث بهینه سازی و بهره‌وری بهتر فعالیت در فضای کسب و کار شود.

برای تجربه یک حس بهتر با ما در تماس باشید...

ما در راما، به دنبال ایجاد رابطه‌ای بلندمدت با مشتریان و همکاران خود هستیم. به همین دلیل، ما تلاش می‌کنیم تا با بهترین خدمات و کیفیت ممکن، نیازهای شما را برآورده کنیم. با تماس با ما، شما می‌توانید به یک دنیای محتوایی جذاب و حرفه‌ای وارد شوید. با تشکر از توجه شما، منتظر تماس شما هستیم...

 

آخرین مقالات