ما در راما چه کارهایی انجام می دهیم؟

کارخانه محتوایی

دنیای امروز بدون محتوا هویت نامشخصی دارد. افراد حتی برای برنامه‌ریزی و جهت‌گیری ذهنی نیاز به محتوا دارند.

استودیو تحقیق و پژوهش

از عوامل مهم رقابت بین شرکت ها تحقیقات بازار میباشد با جمع‌آوری اطلاعات از بازار و مورد تحلیل و بررسی قرار دادن آن می توان بازار را به دست آورد.

رسانه

مدیریت خبر و انتشار در رسانه: چگونگی استراتژی تدوین و انتشار خبر در رسانه های گوناگون و تعیین جامعه هدف هر یک از پیام های منتشر شده

مدیریت رویدادها

برگزاری رویداد در قالب های گوناگون از عوامل موثر در فرآیند توسعه، معرفی و به تصویر کشیدن دستاوردهای سازمان می‌باشد.

آموزش و مشاوره

سازگاری با تغییرات، ماندگاری در محیط نامطمئن و توسعه پایدار به سرمایه های انسانی هوشمند و چابک نیاز دارد.

ارتباطات دیجیتال

جهان مجازی روزبه‌روز واقعی‌تر می‌شود و نقش و سهم آن در زندگی ما بیشتر و افزون‌تر می‌گردد. دنیای ارتباطات دیجیتال نیز از این قاعده مستثنا نیست. به همین دلیل حضور، مشارکت و همچنین فعالیت در فضای آنلاین، به‌خصوص شبکه‌های اجتماعی، بسیار مورد توجه سازمان های مطرح جهان قرار گرفته است. استراتژی سازمان های موفق در دنیا به سمت و سوی ایجاد ارتباط بین همه رسانه‌ها در حال حرکت است، یعنی استراتژی‌ها به نحوی تدوین می شوند که رسانه‌هایی از قبیل ATL, BTL, Digital و … در خدمت یک هدف واحد بوده و به صورت یک پارچه عمل کنند.

طراحی و چاپ

دپارتمان طراحی و چاپ مجموعه خدماتی همچون محصولات اداری، پاکت، لیبل ،استیکر، بروشور، کاتالوگ، فاکتور ،تقویم، پوستر ،کارت دعوت، کارت پستال، تابلو ، استند، رول آپ ،کانتر ،ست اداری و … را از طراحی تا اجرا و انجام می رساند.

روابط عمومی پروژه ها

روابط عمومی پروژه به مجموعه فعالیت‌هایی گفته می‌شود که برای ارتباط با مخاطبان و ذینفعان پروژه انجام می‌شود. روابط عمومی پروژه شامل تمام فعالیت‌هایی است که برای ارتباط با مشتریان، پیمانکاران، تیم پروژه، رسانه‌ها و ... انجام می‌شود.

طراحی استراتژی روابط‌ عمومی

طراحی استراتژی روابط عمومی به معنای شناسایی هدف‌های روابط عمومی، ارزیابی شرایط بازار و تعیین راهبردهای مناسب برای برقراری ارتباط با مخاطبان است. این به شرکت‌ها کمک می‌کند تا بهترین شیوه برای ارتباط با مخاطبان خود را شناسایی کنند.

خدمات آنلاین راما

تولید محتوای آنلایــن

استدیـــــو مجـــــــازی

پخـــــــــش زنـــــده

کــــــال سنـتــــــــر

تامیـن زیرساخت ها