مدیریت رویدادها

مدیریت رویدادها

برگزاری رویداد در قالب های گوناگون از عوامل موثر در فرآیند توسعه، معرفی و به تصویر کشیدن دستاوردهای سازمان می‌باشد. برگزاری رویداد و همایش ها در جهت شناسایی معضلات و تنگناها و در نتیجه، ارائه راه حل هایی به منظور رفع آنها بسیار مفید می باشد. علاوه بر آن، برگزاری رویداد و همایش ها به تجمیع تجربیات، برقراری ارتباط مستقیم صاحبان صنایع، تولیدکنندگان با پژوهشگران و محققین و در راستای ایجاد زمینه‌ای برای فعالیت های جمعی کمک شایانی می نماید. تعیین موضوع، تهیه طرح اجرایی، تعریف دبیرخانه، تامین نیروی اجرایی، تبلیغات و اطلاع رسانی، جذب اسپانسر و… از جمله خدمات دپارتمان رویدادها می‌باشد.

مدیریت رویدادها به عنوان یکی از اصلی‌ترین عوامل در جذب و نگه‌داشت مشتریان و افزایش شناخت شرکت‌ها در بازار، بسیار حائز اهمیت است. در واقع، رویدادها علاوه بر این‌که به شرکت‌ها کمک می‌کنند تا با مخاطبان خود در ارتباط باشند، می‌توانند به بهبود فرآیند فروش، افزایش فروش، ارتقای جایگاه شرکت در بازار، جذب مشتریان جدید و پایداری شرکت کمک کنند.

با برگزاری رویدادها، شرکت‌ها می‌توانند از فرصت سازی برای معرفی محصولات و خدمات خود، ارتقای شناخت مشتریان، ایجاد ارتباط فردی با آن‌ها، به اشتراک گذاری اخبار و تحولات شرکت، ارتقای جایگاه هویتی شرکت، تحلیل و ارزیابی بازار و رقبا و به دست آوردن بازخورد مشتریان استفاده کنند. همچنین، با برگزاری رویدادهای انحصاری و خاص، شرکت‌ها می‌توانند به مشتریان خود احساس ویژه بودن و ارتباط نزدیک‌تر با شرکت را القا کنند.

خدمات نمایشگاه

سمینار و وبینار

همایش

ریورس پیچ

جمع سپاری

تد تاک

ورکشاپ

پانل های تخصصی

برای تجربه یک حس بهتر با ما در تماس باشید...

ما در راما، به دنبال ایجاد رابطه‌ای بلندمدت با مشتریان و همکاران خود هستیم. به همین دلیل، ما تلاش می‌کنیم تا با بهترین خدمات و کیفیت ممکن، نیازهای شما را برآورده کنیم. با تماس با ما، شما می‌توانید به یک دنیای محتوایی جذاب و حرفه‌ای وارد شوید. با تشکر از توجه شما، منتظر تماس شما هستیم...

 

آخرین مقالات